Jin. Op. Dr. Sevinç Bilgin

Rumuz: Mucize (9 yıl)

Rumuz: Mucize (9 yıl)

Evet nereden başlasam inanki bende bilmiyorum ama boşa giden koskoca 9 yılım...9yıl önce tamamen severek aşkla kurduğum yuvamda başıma böyle bişey geleceğini asla düşünmezdim böyle bir hastalığım olacağını bilemezdim bunun bir hastalık olduğunu bile size yeni öğrendim diyebilirim. Sürekli ötelenen bugün olur yarın olur diye geçen koca 9 yıl. Çok ilgili ve anlayışlı bir koca bunu asla kafasından atamayan inatçı bir ben... Cehaletli ve baskıcı bir aileden gelmedim sadece bilinçaltına yerleştirdiğim abartılı şekilde duyduklarım ve bunun bana çok acı yaşatacağını zannetmem korkmam paniklemem kasılmam. Sorunumuzu ilk anladığınızdan itibaren hep kendi içimizde halletmeye çalıştık, bir uzman hekime gitmedik yada bunu bir hastalık olarak kabul etmediğimizden mi acaba bilemiyorum, kendi dünyamızda bir çok hurafe ve inanması güç ufak tefek şeylerle halletmeye çalıştık ki aklıma geldikçe halaa gülüyorum. Ötelendi ötelendi ve aramızda bu duruma alıştık takii çevrenin artık çocuk yok mu baskısına kadar,mutlusun ama tabiki evlisin ve bir ilişkiyi doğru düzgün yaşayamıyorum ne kadar mutluyum desende bir taraf hep buruk ve eksik. Yasadığım yer küçük, ne benim bunu anlatacak gücüm var ne de beni anlayacak insanlar. Rabbim Sevinç hocayı bana tavsiye edenden de yol gösterenden de binlerce razı olsun.
Sevinç hoca karşıma çıkmasaydı ben halaa bu sorunla cebelleşiyor belkide boşanmış bir kadın oluyordum. Ama onun sevecen tavrı sıcaklığı elimi sıkı sıkı tutuşu olmasıydı yine başaramazdım.Onu çok seviyorum.Bunu maddi yönden gelir olsun unvanına unvan katsın diye yaptığına inanmıyorum tamamen biz vajinismuslu kadınlara ışık ve güç oluyor şifa oluyor. Onun bana verdiği özgüven ve azimle bunu başardım 3 SEANSTA kurtuldum ve şuan 2 aylık bir kızım var, anne oldum, kadın oldum, kendine güvenen bir insan oldum. Onu çok seviyorum bir hekim olarak değil, bir insan olarak şefkatli elini ve güzel yüreğini bana uzattığı için ona hep minnet duyacağım ona minnettarım. Sevinç hocam benim dünyama baharı getirdi, kışımı yaza çevirdi, içimde solan ötelenen ne varsa buldu çıkardı, demem o ki bu sorun kesinlikle kendi başınıza halledebileceğiniz bir şey değil mutlak bir uzman hekim yardımı almak şart hele ki benim gibi şanslı olup sevinç hoca gibi bir hekime denk gelirseniz hayatınız değişti demektir.

Size güvenmekte beni yanıltmadınız 3 seansta kurtulursun dediniz ve ben bu sorunu sizin şefkatli elinizle çözdüm. Şükürler olsun rabbime sorununuz her neyse asla ötelemeyin, zira zaman su gibi akıp geçiyor pişmanlıklar ve keşkeler işe yaramıyor mutlu bir evlilik mutlu bir ilişkiden ve özveriden geçiyor, çocuk da buna değiyor her şeyin üstüne bal şerbet oluyor, iyi ki size gelmişim ve hocam sizi tanımışım, sizi çok seviyorum her zaman hayatımın bir köşesinde yeriniz olucak sizden asla kopmayacağım, hakkınızı da ne yapsam ödeyemem size minnettarım. 

Hasta Görüşleri