Jin. Op. Dr. Sevinç Bilgin

Rumuz: 7,5 yıl, M..

Rumuz: 7,5 yıl, M..

Bende evliliğimin ilk gecesinde bu kabusla tanışanlardanım. İlk süreçte herkes gibi kendiliğinden geçebileceğini düşündüm. Sonrasında çeşitli tedavi merkezlerine, psikologlara başvurdum ama hiçbirinden olumlu sonuç alamadım. Her yeni başlangıç hayal kırıklığıyla sonuçlanıyor ve ben umudumu yitiriyordum.Tam 7.5 YIL sürdü bu kabus dolu günler geceler hemen hemen her günüm ağlayarak kendimi suçlayarak geçiyordu. Eşimi çok sevmeme rağmen defalarca boşanmak istedim, ona bunu yapmaya hakkım yok onu özgür bırakmalıyım diyordum. Allah ondan razı olsun hep inandı bana, bu durumu yenebileceğimize. Ama benim umudum tükenmişti artık.

Vee Sevinç Hanım herşey bitti dediğim anda çıktı karşıma, ilk görüşmeye gittiğimde o sıcaklığı hissetmiştim ama yine umutsuzdum. Sonrasında tedavi için randevumu aldım. Eşim düşünsene ilk seansta bitiyormuş dediğinde yok daha neler demiştim. İLK SEANS sonrası Sevinç Hanım bitti artık, olumlu mesajını bekliyorum dediğinde kendime inanarak 7.5 yıllık kabuslarımı, korkularımı, gözyaşlarımı o odada bırakarak çıktım ve o gün başardım. Hayalini bile kuramadığım durum gerçekleşti. Yaşadığım mutluluğun,özgürlüğün tarifi yok. O gün miladımdı benim. Kendimi eksik yetersiz hissetmiyorum artık.

Bu hastalıkla mücadele edenler zaman kaybetmeyin ve biran önce SEVİNÇ hanımla tanışın.Yalnız değilsiniz ve bu derdiniz çözümsüz değil. Güzel günlerinizi ertelemeyin önce kendinize sonra evliliğinize bu kötülüğü yapmayın. Rabbim dermansız dert vermesin çok şükür ki bu derdin dermanı var. Sevinç Hanım, Allah sizden binlerce kez razı olsun bütün dualarımdasınız ve bütün iyi dileklerim sizinle, Rabbime de şükürler olsun ki sizi karşıma çıkardı İyi ki varsınız. Benim gibi umudunu yitirmiş binlerce kadının başarı öykülerinde imzanız olması dileğiyle... Herşey için tekrar çok teşekkür ederim.

Hasta Görüşleri