Rumuz: A.G

Öncelikle merhaba, nasıl başlasam bilmiyorum başı kötü ama sonu güzel olan bi hikayem var benim de.

Ben 3 yıllık evliyim, evliliğimin tam 2,5 yılı bu sorunla geçti. Daha önce bu sorunu duymuştum ama pek kale almamıştım, ta ki başıma gelene kadar. İnternetten araştırdım, baktım bu benim de başıma gelmişti, sürekli her gün bakıyordum, bir yandan da böyle bir şeyin başıma geleceğine inanmamıştım. Bugün olur yarın olur diye diye hep erteledim. Şu gün şuraya, yarın oraya diye diye günler geçti, aylar, seneler birbirini kovaladı, şu an o kadar gülüyorum ki o zamanlarıma. Kendi kendime "herkes normal, ben niye böyleyim" diyordum. Eşimle aramız daha kötü oldu, aynı evin içinde iki yabancı gibi olduk, boşanma derecesine geldik, her gün daha kötü olmaya başladık. Sürekli bir araştırma içinde olup ama elinden bir şey gelmemesi çok kötü bir şey.

Doktorlara gittim, psikiyatriye gittim ama düzelemedim, biz her gün daha kötü olduk. Tamamen umutlarım tükendi, yok ben yapamayacağım deyip pes ettim ama doktorumu SEVİNÇ hanımı duyana kadar... Bir arkadaşımdan duydum ismini, o da benim sorunumu yaşıyordu, o düzeldi ben de umutlandım, belki ben de yaparım dedim. Hemen doktorumu internette bulup yazdım, kısa süre içinde gittim. O gün yanına gittiğimde bile o kadar heyecanlıydım ki, biraz umut biraz tereddüt hepsi vardı ama doktorum çok iyi konuştu benimle. Anlattı bana herşeyi " ben de yapabilirim" dedim, beni cesaretlendirdi. Aslında bunun bir hurafe olduğunu gösterdi bana. Seanslara başladık, çok başarılı geçti vee ben hayatımı mahveden, bizi sevdiğim adamla yabancı eden VAJİNİSMUS u sadece 2 SEANSTA yendim. Ben bile inanamıyordum, bana hayal gibi geliyordu. Çok mutlu oldum, hemen doktoruma yazdım, paylaştım. Gerçekten bunu yaşamayan bilmez, doktorumdan Allah razı olsun. O olmasa biz aynıydık.

BUNU OKUYAN, CESARETLENDİRİLMEYİ BEKLEYEN, ÇARE ARAYIP GERÇEKTEN DÜZELMEYİ BEKLEYEN, HAYALLERİNDE GÜZEL GÜNLERİ BEKLEYEN ARKADAŞLAR siz de Sevinç Hanıma ulaşın. Hayalleriniz, mutluluğunuzu ertelemeyin, mutluluk çok yakında.

Hasta Görüşleri